O firmie

Od 1984 w zakładzie w Osielsku niedaleko Bydgoszczy produkujemy najwyższej jakości drewniane drzwi – zewnętrzne i wewnętrzne. Znani jesteśmy także z produkcji wysokiej klasy okien drewnianych.

Nasi klienci, poszukując najlepszych specjalistów od drewna, właśnie nam powierzają – czasem bardzo skomplikowaną – renowację drzwi drewnianych w starych, w tym także zabytkowych budynkach. Przygotowujemy również meble drewniane oraz ogrody zimowe według indywidualnych projektów. Po prostu znamy się na drewnie i potrafimy sprawić, by stało się ono naturalną ozdobą każdego budynku.

Dla kogo pracujemy?

Potrafimy spełnić oczekiwania rozmaitych Klientów. Wykonane przez nas drzwi, okna i meble znaleźć można nie tylko w nowych budynkach mieszkalnych, ale również w zabytkowych kamienicach, a także w sklepach i instytucjach kulturalnych.

Wieloletni rozwój i zaangażowanie marki HILLER pozwoliło nam na wypracowanie solidnej pozycji na rynku polskim i poza granicami kraju. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie fakt, że jakość naszych prac nie odbiega profesjonalizmem od najwyższych standardów europejskich.

Co nas wyróżnia?

Swoje usługi polecamy wszystkim, którzy poszukując stolarki drzwiowej, okiennej lub mebli, dużą wagę przywiązują do jakości użytych materiałów oraz do precyzji wykonania.

Jeżeli szukają Państwo rzetelnej firmy, która starannie wykona profesjonalną stolarkę budowlaną lub ogród zimowy, firma Hiller będzie stanowiła najlepszy z możliwych wyborów. Jeśli potrzebują Państwo np. drzwi o nietypowych wymiarach – w tym przypadku również będziemy w stanie pomóc.

Każdy z naszych Klientów może liczyć na fachową obsługę i doradztwo w zakresie wyboru poszczególnych produktów, a także na pomoc podczas ich pomiaru i montażu. Podejmiemy się każdego, nawet najbardziej nietypowego i skomplikowanego zlecenia.

Nasze realizacje

IMG_9874 IMG_9886 IMG_9960 IMG_0002 IMG_9696 IMG_9701
Skontaktuj się z nami aby pozać szczegóły oferty
Kontakt