OFERTA FIRMY HILLER

Firma HILLER z powodzeniem działa na polskim rynku nieprzerwanie od 1984 roku. Wyróżnia nas wysoka jakość i dbałość o detale, które to ostatecznie mają decydujący wpływ na satysfakcję z otaczania się naszymi produktami. Rodzinny zakład wciąż się rozwija, aby zaspokajać najbardziej wymagających klientów.

Specjalizujemy się w drzwiach wewnętrznych oraz drewnianej stolarce okiennej. U nas jakość oraz przystępna cena idą w parze.

DLACZEGO DREWNO?

Od wieków drewno było podstawowym materiałem budowlanym. Jest to surowiec, który nie tylko łatwo i powszechnie można było pozyskać, ale posiada ono wiele zalet mechanicznych oraz zdrowotnych.

Warto zaznaczyć, że obróbka drewna nie generuje niebezpiecznych i trudnych do zagospodarowania odpadów, co ma odzwierciedlenie w pozytywnym wpływie na środowisko.

Drewno to materiał bardzo wytrzymały. Drzwi wykonane z tego surowca, odpowiednio zabezpieczone warstwą lakieru są wieczne.

Naturalne usłojenie, doskonale nadaje się do wnętrz z charakterem. Wiele egzotycznych wzorów sprawi, że nasza powierzchnia mieszkaniowa stanie się bardzo luksusowa.

Takie drzwi nie ograniczają nas w żadnym stopniu, pod względem rozmiaru czy wyglądu.

GOTOWE WZORY

Basic

Berlin

Moderno

Roma

Cali

Gardena

Sole

Vega

KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI,

a nasi wykwalifikowaniu pracownicy pomogą w doborze odpowiednich drzwi.

Adres

Stolarnia Hiller Sp. z o.o.
NIP: 554-298-38-75
ul. Chabrowa 23
86-031 Osielsko

Telefon

+48 52 324 03 67

Email

biuro@hiller.pl

Social Media

FORMULARZ KONTAKTOWY