logo-700px

NOWOŚCI

DLACZEGO DREWNO?

Od wieków drewno było podstawowym materiałem budowlanym. Jest to surowiec, który nie tylko łatwo i powszechnie można było pozyskać, ale posiada ono wiele zalet mechanicznych oraz zdrowotnych.

Warto zaznaczyć, że obróbka drewna nie generuje niebezpiecznych i trudnych do zagospodarowania odpadów, co ma odzwierciedlenie w pozytywnym wpływie na środowisko.

Drewno to materiał bardzo wytrzymały. Wielowarstwowe ramy okienne są sztywniejsze od ich odpowiedników wykonanych z tworzyw sztucznych, co pozwala na tworzenie znacznie większych przeszkleń. Drewniane okno, odpowiednio zabezpieczone lakierem na bazie wody, jest odporne na wszelkie czynniki atmosferycze.

Usłojenie drewnianej ramy nadaje jej niepowtarzalnego wyglądu co sprawia, że wnętrze domu staje się jeszcze bardziej unikatowe.

Okno wykonane z naturalnego materiału jest bardzo zdrowe i ekologiczne. Drewno „oddycha”, co potrafi w znaczący sposób wpłynąć na nasze samopoczucie. Do tego, jest ono przyjemne w dotyku i zapewnia bliskość natury.

Drewnianą ramę nawet po latach można bez problemu odnowić i przywrócić jej piękny wygląd, nie generując przy tym dodatkowych odpadów oraz nie wpływając negatywnie na stan zasobów naturalnych.

OFERTA FIRMY HILLER

Od 1984 roku zajmujemy się obróbką drewna. Wszyscy nasi pracownicy wiedzą jak ważna jest w naszej firmie jakość i precyzja. Stolarka okienna to nie tylko praca, ale nasza pasja.

Chcemy, aby każde okno było idealne i mogło cieszyć domowników przez długie lata.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI,

a my pomożemy Ci dobrać odpowiedni rodzaj okna, dopasowany do Twoich potrzeb, który sprawi, że poczujesz się w pełni usatysfakcjonowany.

KONTAKT

Adres

Stolarnia Hiller Sp. z o.o.
NIP: 554-298-38-75
ul. Chabrowa 23
86-031 Osielsko

Telefon

+48 52 324 03 67

Email

biuro@hiller.pl

Social Media

FORMULARZ KONTAKTOWY