Park maszynowy oraz doświadczony zespół

Inwestowanie w najnowocześniejsze maszyny produkcyjne oraz szkolenie kadry pracowniczej zawsze było dla nas priorytetem. Dzięki połączeniu nowoczesnej technologii z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie konkurować na rynku europejskim oraz współpracować z największymi firmami budowlanymi. Gwarantujemy wysokość jakość samego produktu oraz najwyższą jakość obsługi klienta. 

Nasza historia

Wszystko zaczęło się w roku 1984, w małej piwnicy, w Osielsku, kiedy to Marian Hiller, zdobywszy doświadczenie stolarskie rozpoczął swoją działalność rzemieślniczą. Swoją ciężką pracą, miłością do drewna oraz ogromną dokładnością zdołał utrzymać się na rynku, jednocześnie rozwijając swój biznes.

Zaraził stolarstwem swojego syna Andrzeja Hiller, który zdecydował się na ukończenie szkoły drzewnej w Bydgoszczy. Po upływie czasu firma przeniosła się z piwnicy do prawdziwej, tętniącej życiem stolarni. Od dnia powstania, firmie przyświecała idea perfekcji i nienagannej obsługi klienta co pozwoliło zbudować ogromną rzeszę zadowolonych klientów, stałych odbiorców i niepowtarzalną w branży renomę.

W 2018 roku do firmy dołączył wnuk założyciela, który znacznie poszerzył możliwości rozwoju firmy. Z biegiem lat firma zaczęła zatrudniać więcej osób i przerodziła się w dobrze prosperującą firmę produkującą okna i drzwi z drewna. Dzięki zdobytemu przez dziesiątki lat doświadczeniu w połączeniu z nowoczesnymi technologiami firma jest w stanie zaspokoić najbardziej wymagającego klienta.

Masz pytania?